KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 12376100
nr 1237 6100
Einar Höste
(f. 1930), Sverige
Collage, 13/15. Signerad, daterad -65, ej glas, 61x46
Einar Höste, född 1930 i Stockholm, svensk skulptör.
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 25 februari 2019
kl 19:48:13
300 kr
350 kr
400 kr